Site icon Boho Bike

Fajnie że wpadłeś

Adres został potwierdzony.

Bardzo cieszę się że jesteś w gronie subskrybentów mojego newslettera. Będę wysyłał wyłącznie powiadomienia o nowych wpisach na blogu „bohobike.pl” oraz co jakiś czas specjalne informacje skierowane tylko do subskrybentów newslettera. Wierzę że publikowane informacje wzmocnią twoją przyjaźń z rowerami a nawet pozwolą zbudować swój własny z bambusa. Nie obawiaj się nie będzie żadnego spamu. Tak samo go nie znoszę jak Ty. Fajnie że wpadłeś.

Będę starał się publikować wartościowe materiały i przekonać Cię do budowy roweru z bambusa. Jestem wdzięczny z Twoje zaufanie. Jeżeli kiedykolwiek postanowisz wypisać się z mojego newslettera wystarczy że klikniesz w link znajdujący się na dole każdego e-maila ode mnie.

PAMIĘTAJ: Proszę dodaj mój adres e-mail janek@bohobike.pl do listy „zaufanych nadawców” lub wpisz do książki adresowej w pocztowym programie. To ważne żeby moje e-maile nie były traktowane jak spam i mogły do Ciebie trafić.

Pobierz zestaw list kontrolnych dla rowerzystów. Dzięki temu narzędziu nie zapomnisz o żadnym szczególe rowerowej wyprawy bez względu na stopień zaawansowania czy dystans. Wszystkie listy możesz pobrać w jednej paczce ZIP, a następnie rozpakować na swoim komputerze. Możesz również pobierać listy osobno w zależności od potrzeby.

PS. Liczba list będzie rosła 🙂

>>> Pobierz zestaw list kontrolnych dla rowerzystów ( ZIP )

Listy kontrolne:

  1. Lista kontrolna – Podstawowa
  2. Lista kontrolna – Wyprawa jednodniowa
  3. Lista kontrolna – Dojazd do pracy i poruszanie się po mieścieNOWA
  4. Lista kontrolna – Wyprawa kilkudniowaNOWA
  5. Lista kontrolna – Trening MTBNOWA
  6. Lista kontrolna – Trening na rowerze szosowymNOWA
  7. Lista kontrolna – Najważniejsze narzędzia na trasieNOWA

Staram się dzielić tym czego nauczyłem się o budowie rowerów i szeroko pojętym kolarstwie i rowerach. Jednak każdego dnia odkrywam coś nowego. będzie mi miło jeśli włączysz się do dyskusji pod postami.

Z chęcią poznam Twoją opinię na temat bloga i z przyjemnością odpowiem na pytania na które będę znał odpowiedź.

Będzie mi  bardzo miło jeśli polubisz mój blog na Facebooku. Wystarczy kliknąć „Lubię to” 🙂

Cieszę się że mogę dla Ciebie pisać.

Pozdrawiam,

Janek

Exit mobile version