galeria gravel z bambusa wyróżniający
Blog,  Moje bambusowe rowery

Galeria Gravel z bambusa. Post inny niż wszystkie bo i czasy są inne.

Czasy są trudne, wystarczy włączyć telewizor. Niejaki COVID – 19 w połączeniu ze strachem przed nim i w wielu przypadkach ignorancją paraliżuje świat. Jednak nie o tym chcę mówić. Jeszcze jakiś czas temu, kto by pomyślał, że z początkiem słonecznego i ciepłego (jak na razie) kwietnie najbardziej poczytnymi wpisami na blogu będę te dotyczące konfiguracji ZWIFT-a i wirtualnego treningu. Przecież w zamyśle były to wpisy na rowerowe przetrwanie zimy. A tu proszę… galeria gravel z bambusa.

Galeria gravel z bambusa. Historia obrazkowa.

Tak samo, jak wielu z Was czekałem cierpliwie kręcąc na trenażerze podczas krótkich zimowych wieczorów. Miałem plan, żeby odkryć Beskidy na nowo ze wskazaniem na trasy typowo gravelowe i dzielić się tym na blogu. (Mam nadzieję, że go zrealizuję). Chciałem wystartować w Race Through Poland, żeby sprawdzić siebie i swój bambusowy gravel. Zmieniłem plany… Zostaję w domu, przeczekam to. Jak już kiedyś wyjdę na rower, to wycisnę każdą chwilę do ostatniej kropli. A co można robić w domu? Można robić zdjęcia. Stąd ta galeria. Gravel z bambusa, czyli Bamboo JET jest już projektem zamkniętym. Zawsze podobały mi się studyjne sesje rowerów na ciemnym tle. Kilkadziesiąt m2 czarnej agrowłókniny posłużyło za tło. Znalazło się kilka lamp i do dzieła. A oto gotowa galeria – gravel z bambusa, czyli Bamboo JET.

Co dalej?

Zaimprowizowanie studia fotograficznego w mieszkaniu zajęło kilka dni. Grzechem byłoby nie skorzystać z okazji i jeszcze się nie pouczyć ustawiania ogniskowej, przysłony i wszystkiego tego, na co nie ma czasu na co dzień. A wszystkim Wam życzę wykorzystania tego czasu, może właśnie na naukę czegoś nowego.


Więcej o Bamboo JET – cie czyli gravelu z bambusa znajdziesz na blogu:

Zapraszam do lektury…

Zapisując się na newsletter otrzymujesz za darmo listy kontrolne. To specjalnie przygotowane arkusze które pomogą Ci spakować się na następny rowerowy wyjazd. Bez względu na kolarstwo które uprawiasz. Zachęcam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *