obrazek wyróżnaijący gravel z bambusa i cyc motor photon pierwszy test
Blog

Gravel z bambusa i napęd centralny CYC MOTOR PHOTON

Pierwszy test gravel z bambusa i napęd centralny CYC MOTOR Photon

Dziś mam dla Was niesamowity film, który pokazuje jak pięknie można spędzić czas na dwóch kołach. Przetestowałem gravel z bambusa i napęd centralny CYC Motor Photon. To był piękny sobotni poranek, kiedy postanowiłem zaatakować Błatnią. I wszytko to w godzine.

Ale to nie wszystko! Ten rower, który widzicie na filmie, to mój gravel wykonany z bambusa. To unikat, który poza niepowtarzalnym wyglądem, oferuje także niezwykłą wygodę i komfort jazdy. Po wielu kilometrach nie mogę się nie zgodzić. Dzięki naturalnym właściwościom bambusa, rower jest lekki, a jednocześnie wytrzymały i stabilny.

Co więcej, ten rower wyposażony jest w napęd centralny CYC Motor Photon, od powerower.pl który zapewnia dodatkową moc i sprawia, że jazda na nim jest jeszcze bardziej ekscytująca. Dlatego ten nowoczesny i innowacyjny system napędowy, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wydajność i osiągi, o i tak jak ja nie mają akurat zbyt wiele czasu na długie eskapady. A gwarantuję zmęczyć się można.

Także jeśli chcecie zobaczyć okolice Brennej marcową porą i poczuć jak to jest jechać do góry z radością, to ten film jest dla Was! Obejrzyjcie go i przekonajcie się sami, że jazda na rowerze może być nie tylko przyjemna, ale i wspaniałą przygodą.

Do zobaczenia na drodze!

Pozdrawiam,

Janek

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *